Mechanik závodu (m/ž) - Jaroměř

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za provozuschopnost strojů a zařízení
  • plánování údržby a odborných prohlídek strojů a zařízení
  • komunikace s externími firmami pro zajištění údržby
  • zpracování požadavků na materiál na údržbu a opravy strojů pro oddělení nákupu
  • vedení týmu strojní dílny

Co očekáváme od uchazečů?

  • vyučení ve strojírenského oboru s maturitou
  • praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatně se rozhodovat
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Co Vám nabízíme?

  • zaučení na pozici
  • zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti působící v oblasti automotive
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (např. jazykovou výuku a další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování)
  • pružnou pracovní dobu, mobilní telefon a další zaměstnanecké výhody

Kdy můžete nastoupit?

  • ihned nebo dohodou

Firma: KARSIT HOLDING, s.r.o.

Kontakt: Monika Kindlova
Jaromírova 91
551 01 Jaroměř

Telefon: +420 491 845 142

Místo práce: Jaroměř

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé